Система кохлеарной имплантации Nucleus® 7

Nucleus® 7 - технологія, що змінює життя

Звуковий процесор Nucleus® 7 сумісний зі смартфонами, є найменшим і найлегшим рішенням серед усіх процесорів на ринку, працює на 50% довше від батареї у порівнянні із Nucleus 6, та поєднує в собі комфорт із передовими технологіями обробки звуку.

Перший і єдиний звуковий процесор сумісний з iPhone та Android

Завдяки сумісності звукових процесорі Nucleus 7 із iPhone та Android можна зручно контактувати з людьми, яких ви любите, направляючи телефонний дзвінок безпосередньо на звуковий процесор, а також насолоджуватися музикою та відео.
Ви можете контролювати усі аспекти слуху за допомогою програми Nucleus® Smart App, а саме:
  • Керуйте звуковим процесором - швидко перемикайтеся між програмами на вашому процесорі Nucleus 7 без використання окремого пульта дистанційного керування.
  • Керуйте власним слухом - легко налаштовуйте гучність звуку, високі частоти/низькі частоти та чутливість і співвідношення звуку, щоб допомогти вам зосередитися на звуках, які ви хочете почути.

• Знаходьте втрачений процесор - отримайте допомогу в пошуку загубленого звукового процесора Nucleus 7 з функцією "Знайти мій процесор".

• Почувайтеся впевненими - перевірте стан вашого звукового процесора та рівень заряду акумулятора, щоб переконатися, що обладнання працює належним чином.

У нещодавніх клінічних дослідженнях близько 90% користувачів визнали, що контролювати Nucleus 7 за допомогою програми  Nucleus® Smart App набагато зручніше та ефективніше.

Процесор Nucleus® 7 із аксесуаром Aqua+ не боїться води

Сам по собі звуковий процесор Nucleus 7 захищений від пилу і крапель води за стандартом IP57, але з Aqua+ ваш процесор Nucleus 7 стає водонепроникним, стандарт захисту IP68, тому ви можете насолоджуватися усіма улюбленими водними видами спорту.

Smart Sound® iQ - звуковий процесор, що адаптується до вашого світу - автоматично

Кожне місце вашого перебування наповнене різноманітними звуками. Завдяки технології SmartSound® iQ ваш звуковий процесор адаптовується без особливих зусиль.

Звуковий процесор Nucleus® 7 поставляється у п'яти кольорах, тому ви можете вибрати відтінок, який найкраще відповідає вашим уподобанням.