Навчальний курс «Кохлеарна імплантація та особливості слухомовленнєвого розвитку осіб з кохлеарними імплантами»

13 червня 2020 року завершився 4-місячний дистанційний навчальний курс «Кохлеарна імплантація та особливості слухомовленнєвого розвитку осіб з кохлеарними імплантами» проекту «Реабілітація осіб з кохлеарними імплантами в Україні», організований компанією «Універсал. Медичне обладнання», офіційним дистриб’ютором компанії «Cochlear» в Україні. Керівник та координатор проекту - сурдопедагог та науковець Володимир Шевченко, спікер - сурдопедагог Світлана Заїка.
Щиро дякуємо всім, хто зацікавився таким навчанням для підвищення свого фахового рівня, самовдосконалення та розширення знань. За цей нетривалий проміжок часу ми переконалися, що інформація про реабілітацію осіб з кохлеарними імплантами дуже актуальна, важлива, корисна та потрібна багатьом, адже на навчання зареєструвались не лише педагоги та асистенти шкіл і дошкільних закладів, але й викладачі та студенти ВУЗів, директори та працівники інклюзивно-ресурсних центрів, лікарі, дорослі користувачі кохлеарних імплантів, батьки та громадські організації, які опікуються дітьми з кохлеарними імплантами. Загалом, протягом 4-х місяців на навчальний курс зареєструвалось 447 осіб зі 142 населених пунктів, охоплені всі області України (окрім АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей).
110 учасників навчального курсу успішно подолала весь шлях, виконала всі умови та вимоги (а це було не просто) і отримала Сертифікати. 

Щиро вітаємо номінантів та всіх учасників із закінченням навчального курсу та здобуттям нових знань!

Учасники навчального курсу, які отримали cертифікат:

  1. Антибура Юлія Олександрівна СУ  РОКІ 00001
  1. Арсеній Наталія Миколаївна СУ  РОКІ 00002
  1. Астапова Юлія Ігорівна СУ  РОКІ 00003
  1. Бабій Валерія Едуардівна СУ  РОКІ 00004
  1. Байрамова Тетяна Олександрівна СУ  РОКІ 00005
  1. Баркар Ольга Олександрівна СУ  РОКІ 00006
  1. Бачинська Анастасія Анатоліївна СУ  РОКІ 00007
  1. Безкровна Дар’я Дмитрівна СУ  РОКІ 00008
  1. Богдан Людмила Антонівна СУ  РОКІ 00009
  1. Бойко Тетяна Вікторівна СУ  РОКІ 00010
  1. Бурлачук Олеся Анатоліївна СУ  РОКІ 00011
  1. Бурова Ірина Олександрівна СУ  РОКІ 00012
  1. Гаврилюк Уляна Ярославівна СУ  РОКІ 00013
  1. Гаврилян Ольга Юріївна СУ  РОКІ 00014
  1. Гамувка Наталія Степанівна СУ  РОКІ 00015
  1. Гаращенко Ірина Миколаївна СУ  РОКІ 00016
  1. Городова Валентина Миколаївна СУ  РОКІ 00017
  1. Гребцова Ліана Анатоліївна СУ  РОКІ 00018
  1. Давидюк Олеся Василівна СУ  РОКІ 00019
  1. Данелишена Наталія Анатоліївна СУ  РОКІ 00020
  1. Демченко Вероніка Едуардівна СУ  РОКІ 00021
  1. Демяненко Оксана Геннадіївна СУ  РОКІ 00022
  1. Денисюк Дмитро Романович СУ  РОКІ 00023
  1. Денисюк Олена Валеріївна СУ  РОКІ 00024
  1. Дерев’янко Яна Анатоліївна СУ  РОКІ 00025
  1. Деренько Тетяна Володимирівна СУ  РОКІ 00026
  1. Домбровська Жанна Федорівна СУ  РОКІ 00027
  1. Дудченко Тетяна Михайлівна СУ  РОКІ 00028
  1. Дячинська Ірина Юріївна СУ  РОКІ 00029
  1. Єпіфанова-Кожевнікова Тетяна Володимирівна СУ  РОКІ 00030
  1. Жирна Віта Олександрівна СУ  РОКІ 00031
  1. Жук Валентина Володимирівна СУ  РОКІ 00032
  1. Жук Марина Костянтинівна СУ  РОКІ 00033
  1. Загородня Оксана Степанівна  СУ  РОКІ 00034
  1. Заднєсьолова Марина Володимирівна СУ  РОКІ 00035
  1. Заразілова Вікторія Іванівна СУ  РОКІ 00036
  1. Заяц Наталія Володимирівна СУ  РОКІ 00037
  1. Землянська Олена Вікторівна СУ  РОКІ 00038
  1. Калашник Валентина Віталіївна СУ  РОКІ 00039
  1. Камерле Людмила Тарасівна СУ  РОКІ 00040
  1. Карпенко Олена Олександрівна СУ  РОКІ 00041
  1. Касьянова Анастасія Сергіївна СУ  РОКІ 00042
  1. Кобзар Ольга Миколаївна СУ  РОКІ 00043
  1. Кобилко Наталія Миколаївна СУ  РОКІ 00044
  1. Коломієць Олена Віталіївна СУ  РОКІ 00045
  1. Комарова Ірина Григорівна СУ  РОКІ 00046
  1. Коновалова Оксана Михайлівна СУ  РОКІ 00047
  1. Корочкова Наталія Володимирівна СУ  РОКІ 00048
  1. Костюк Юлія Анатоліївна СУ  РОКІ 00049
  1. Кравець Надія Іванівна СУ  РОКІ 00050
  1. Кравченко Ольга Миколаївна СУ  РОКІ 00051
  1. Кравченко Яна Олександрівна СУ  РОКІ 00052
  1. Крижова Леся Леонідівна СУ  РОКІ 00053
  1. Кучер Лілія Вікторівна СУ  РОКІ 00054
  1. Кучерява Надія Михайлівна СУ  РОКІ 00055
  1. Лавренова Ірина Василівна СУ  РОКІ 00056
  1. Лаврентьєва Тетяна Євгенівна СУ  РОКІ 00057
  1. Ласкаржевська Валерія Іванівна СУ  РОКІ 00058
  1. Лисак Марина Анатоліївна СУ  РОКІ 00059
  1. Лихобабіна Варвара Сергіївна СУ  РОКІ 00060
  1. Лівончик Олена Валеріївна СУ  РОКІ 00061
  1. Ляук Людмила Володимирівна СУ  РОКІ 00062
  1. Мазурик Олена Дмитрівна СУ  РОКІ 00063
  1. Макуха Тетяна Сергіївна СУ  РОКІ 00064
  1. Масляк Христина Василівна  СУ  РОКІ 00065
  1. Матвієнко Наталія Миколаївна СУ  РОКІ 00066
  1. Мельник Світлана Олегівна СУ  РОКІ 00067
  1. Михайленко Оксана Станіславівна СУ  РОКІ 00068
  1. Мовчан Олена Григорівна СУ  РОКІ 00069
  1. Мороз Оксана Миколаївна СУ  РОКІ 00070
  1. Мулик Наталія Володимирівна СУ  РОКІ 00071
  1. Нестеренко Наталія Михайлівна СУ  РОКІ 00072
  1. Нехорошева Тетяна Іванівна  СУ  РОКІ 00073
  1. Нечипоренко Людмила Миколаївна СУ  РОКІ 00074
  1. Нікітченко Валентина Сергіївна СУ  РОКІ 00075
  1. Обоянська Тетяна Сергіївна СУ  РОКІ 00076
  1. Обухова Наталія Олександрівна СУ  РОКІ 00077
  1. Падунова Анастасія Василівна СУ  РОКІ 00078
  1. Петрова Світлана Петрівна  СУ  РОКІ 00079
  1. Погребняк Людмила Степанівна СУ  РОКІ 00080
  1. Полович Тетяна Мирославівна СУ  РОКІ 00081
  1. Польова Інна Істоленівна СУ  РОКІ 00082
  1. Решетнікова Анна Валеріївна СУ  РОКІ 00083 
  1. Рибак Ольга Анатоліївна СУ  РОКІ 00084
  1. Рибалко Ірина Миколаївна СУ  РОКІ 00085
  1. Ричкова Ірина Юріївна СУ  РОКІ 00086 
  1. Руда Вікторія Андріївна СУ  РОКІ 00087
  1. Рудик Аліна Миколаївна СУ  РОКІ 00088
  1. Савенкова Наталія Анатоліївна СУ  РОКІ 00089
  1. Сидорова Олена Сергіївна СУ  РОКІ 00090
  1. Слободська Тетяна Вікторівна СУ  РОКІ 00091
  1. Солодянкіна Жанна Михайлівна СУ  РОКІ 00092
  1. Сопилюк Марина Дмитрівна  СУ  РОКІ 00093
  1. Тарасова Тетяна Юріївна СУ  РОКІ 00094
  1. Терещук Анжела Миколаївна СУ  РОКІ 00095
  1. Трач Альона Іванівна СУ  РОКІ 00096
  1. Третяк Олена Олександрівна СУ  РОКІ 00097
  1. Труфанова Вікторія Вікторівна СУ  РОКІ 00098
  1. Філяс Уляна Степанівна СУ  РОКІ 00099
  1. Ходос Олена Іванівна СУ  РОКІ 00100
  1. Чепурко Тетяна Олексіївна СУ  РОКІ 00101
  1. Шиманська Жанна Ігорівна СУ  РОКІ 00102
  1. Шимко Наталія Іванівна СУ  РОКІ 00103
  1. Широкова Наталія Олександрівна СУ  РОКІ 00104
  1. Шолік Ірина Андріївна СУ  РОКІ 00105
  1. Шуляченко Людмила Василівна СУ  РОКІ 00106
  1. Южакова Наталія Володимирівна СУ  РОКІ 00107
  1. Якубовська Лідія Іванівна СУ  РОКІ 00108
  1. Яценюк Оксана Юріївна СУ  РОКІ 00109
  1. Яцишин Оксана Євгенівна СУ  РОКІ 00110