Семінар-практикум з налаштування систем Cochlear Nucleus та BAHA

25 мая

        13-16 травня ТОВ «Універсал. Медичне обладнання» за підтримки компанії Cochlear провели семінар-практикум по налаштуванню систем Cochlear Nucleus та BAHA. Чотири дні роботи були наповнені найактуальнішою інформацією, якою поділилися лектори з Чехії: Stanislav Sedlak та Tomas Tichy. Семінар-практикум пройшов успішно саме завдяки їхньому ентузіазму та величезному багаторічному досвіду з налаштування кохлеарних імплантів та систем кісткової провідності. Висловлюємо щиру вдячність усім учасникам, фахівцям  в галузях отоларингології,  аудіології, що знайши змогу відвідати наш захід. 

        Дякуємо користувачам систем Cochlear, а саме Рибченко Яні, Цигановій Анастасії та Віктору Борисюку за довіру та співучасть. Завдяки їхній добрій волі українські фахівці змогли на практиці вивчити механізми налаштування та керування складними системами. Сподіваємося, що співпраця була успішною та взаємовигідною. 

          Висловлюємо найщирішу вдячність Яні Фрай, менеджеру по розвитку BAHA, за загальне керівництво та організаційну допомогу.

          Маємо надію, що цей захід знайде своє продовження в наступних освітніх проектах та заходах.