28 грудня 2018 року у Харкові була проведена перша операція по встановленню системи кохлеарної імплантації

29 декабря

За участі та підтримки Громадської організації «Чути Майбутнє» у лиці Носовоі Г.О , Ніколаєвоі М.Ю. та офіційного представника компанії Cochlear в Україні фірми «Універсал Медичне обладнання» , на базі "КНП"ХМКЛ N30 "ХМР" 28.12.2018 року в місті Харків вперше було проведено інвазивну операцію по встановленню системи кохлеарної імплантації . За час існування кохлеарної імплантації в нашій державі жодної операції не було проведено в місті Харків і ця подія є воістину значущою для наших харків’ян які потребують слухопротезування данною системою . Проводити КІ не виізжаючи до інших міст відтепер стало можливо . Маленький харків'янин Даніель від сьогодні є носієм щойно встановленого імпланту , і є першою дитиною яку прооперували в Харкові , а його мама Ганна невздовзі почує його перші , такі очікувані слова . Для можливості проведення імплантації інформаціонними зусиллями ГО «Чути Майбутнє» та активними діями,фінансовою підтримкою волонтерів "БФ ВОЛОНТЕРИ:Дорослі-Дітям" зібрана потрібна сума коштів , державного фінансування нажаль родина не отримала , в державній черзі вони дуже далеко , а час стривае стрімко - дитині потрібно чути . Для проведення операції до міста прибули спеціалісти із столиці : Міронюк Б.Н. , Заїка Д.М. ,Жиленко В.А., які керували усіма етапами операції, маючи багатолітній досвід у цій сфері . Операцію проведено успішно , без ускладнень , Данієльчик невздовзі вже буде дома та розпочне нове життя , маленький герой який поклав великий початок новоi строрiнки медичного прориву для харків’ян.